WITAJ!

WITAJ!

wtorek, 8 marca 2016

Konkurs na Urodzinową Wiosnę!


Marzec jest dla mne miesiącem urodzinowym, w tym roku wyjątkowym - kończę 33 lata, a wraz ze mną świętować możecie także i Wy!Dzięki uprzejmości wielu przesympatycznych ludzi, z okazji moich urodzin, nie tylko ja mogę otrzymać prezenty. Podobnie jak w grudniu, zebrała się MOCNA EKIPA, która przygotowała całą masę niespodzianek..... zatem, aby nie przedłużać.... ogłaszam START


roxbox

RoxBox jest wyjątkowy, bo SPECJALNY URODZINOWY, zbliża się jego FINAŁ, dlatego czas wyłożyć karty na stół

Oto nagrody:Marzenie

Ten uroczy gryzoń to logo polskiej marki modowej VERMIN. Ubrania tej marki charakteryzuje minimalizm i proste acz atrakcyjne formy, podkreślające nieprzeciętną fakturę tkanin. Na oficjalnej stronie www.verminshop.com, znajdziecie propozycje dla kobiet i mężczyzn, a w linku pod logiem - spódniczka, która mnie oczarowała.
Osoba, która zgarnie ROXBOXa, będzie mogła poszaleć na zakupach

Jeśli bawić się to tylko z Dyngs!

Sklep internetowy mega zabawowy. Znajdziecie tu gry i zabawy dla całej rodziny, pomysły na śmieszne prezenty, a także wyjątkową biżuterię. Firma prowadzi także profil na instagramie oraz kanał YouTube, na którym prezentowane są magiczne sztuczki z wykorzystaniem Dyngsowych gadżetów!
Zdobywca Marcowego RoxBoxa będzie mógł przypomnieć sobie dziecięcą beztroskę i wraz z przyjaciółmi zagrać w chińską grę karcianą TICHU!Zobacz to wyraźnie
Firma z Tych, prowadzona przez przesympatyczną Panią Małgorzatę, która patrzy w oczy profesjonalnym spojrzeniem, pełnym pasji i znawstwa. W sklepie internetowym, znajdziecie modne modele okularów na każdą okazję i potrzebę, w salonie zbadacie wzrok, a na blogu dowiecie się wszystkiego co warto wiedzieć o okularach, oczach i zdrowiu.
Szczęśliwiec, który zgarnie ROXBOXA otrzyma wyjątkowy prezent!Pasja w filiżance
Wysokiej jakości herbatki, pełne pasji i miłości. Razem z wiosną dobrze oczyścić się z negatywnych emocji i toksyn, a także wspomóc organizm w odchudzaniu (na pewno większość z Was o tym myśli) W sklepie internetowym, a także na profilu instagramowym, znajdziecie mnóstwo porad, a przede wszystkim smaczne, aromatyczne herbatki, a w ROXBOXie => RABATY!!!


FAJNIE?.....Ale to nie wszystko!!!
Będą jeszcze prezenty od mnie, ale pozostaną częściową tajemnicą i przyjemną niespodziewanką dla zwycięzcy :) 

Jakby tego było mało, na instagramie możecie spodziewać się wielu innych niespodzianek, także obserwujcie profil @roxmummymodel oraz profile partnerów Urodzinowego RoxBoxa! Pozostały już tylko dwa dni! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz