WITAJ!

WITAJ!

czwartek, 8 maja 2014

Autoprezentacja...czyli kim jestem i co piszę

Kim jestem? Matka Polka Organizatorka jak sama nazwa wskazuje osoba wielofunkcyjna, dyspozycyjna i wydajna ponad wszelkie normy. Rzecz jasna miejsce urodzenia i zamiesz(k)ania - Polska. No i najważniejsze....Matka.

Do ogarnięcia mam dwóch Młodych, Starszego Młodego, którego wiek jest od lat kwestią sporną, bo on liczy od urodzin (grudzień), a ja rocznikowo, więc ciągle się spieramy. Na moje ma obecnie lat jedenaście, ale ponieważ młodzież teraz szybciej dojrzewa ( chyba kwestia jakości produktów spożywczych ) to prezentuje zachowania typka czternastoletniego.

Młodszy Młody ma trzy miesiące i jeszcze swojego zdania w kwestii wieku nie posiada, za to posiada zdolność manipulacji oraz moc ogłuszania.

Poza chłopakami mam jeszcze bydle marki pies oraz kotkę, która swoje imię posiada jednak ze względu wygląd oraz niesamowitą "sympatię" jaką daży ją mój Luby, woła się na nią po prostu Futro.

Futro ma swoje zdanie, swoje miejscówki i charakterek - czyli rasowa kobita :)

Obecnie jestem na urlopach ( bo teraz przecież mamy kilka ), więc dowodzę wszystkim stacjonarnie - również Lubym, który stacjonarnie tylko bywa, bo niestety jest kontraktowy.

I o tym wszystkim oraz o innych sprawach pokątnych zamierzam pisać, bo wena mnie czasem dopada i muszę jej wreszcie pozwolić pośmigać po wolności.

Pozdrawiam wszystkie MPO, bo przecież jest nas wiele, piszcie i komentujcie - w gromadzie raźniej i łatwiej, a już napewno weselej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz