WITAJ!

WITAJ!

poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Miejsce dla Twojego Piękna


miejsce dla twojego piękna

Jest takie miejsce w sieci gdzie warto być, gdzie warto zaglądać, gdzie warto być aktywnym. Portal, w którym ludzie dzielą się swoimi pasjami,  przemyśleniami i wzajemnie wspierają.

Dziś chciałabym Wam o powiedzieć o społeczności Daily Dose of Beauty


Portal, w którym każdy znajdzie swoją codzienną dawka piękna.
Piękna zarówno zewnętrznego jak i wewnętrznego. Ludzie w każdym wieku prezentują swoje pasje, inspiracje i pomysły.

Co odróżnia Daily Dose of Beauty od innych portali tego typu? 


Całkowity brak hejtu! 

Jest natomiast ogromna dawka pozytywnej energii, wsparcia, pomocy merytorycznej,
a także konstruktywnej krytyki wyrażanej w kulturalny i sympatyczny sposób.

Daily Dose of Beauty to społeczność łącząca wszystkie aktywności social media. Portal wspiera swoich użytkowników poprzez promowanie ich działalności zarówno na Facebooku, Instagramie, Snapchacie czy YouTube,a ponadto organizuje konkursy, dzięki którym mniej znane osoby mają szansę zaistnieć.

Nie konkuruj - współpracuj! Każdy z nas jest inny i inaczej patrzy na świat. Nawet jeśli działamy w tej samej dziedzinie, mamy różne opinie, sposoby prezentacji, dlatego dla każdego jest miejsce w wirtualnej przestrzeni i również dlatego DDOB zachęca i wspiera współprace między swoimi użytkownikami - I TO JEST SUUUUUUPER!!!!

Moje DDOB 

dziewczyna ddob

Na DDOB znalazłam wiele przydatnych informacji na temat prowadzenia bloga,
jego wyglądu i tworzenia grafik.  
Wielu zaawansowanych użytkowników chętnie pomaga i dzieli się swoim 
doświadczeniem z innymi. 

Kiedy nagrałam swój pierwszy filmik na YouTube, to DDOB dodał pierwszy komentarz i słowa otuchy, ponadto otrzymałam wiele cennych wskazówek technicznych i estetycznych od innych użytkowników.

Jeśli prowadzisz bloga, masz profil na Instagramie,YouTube czy ostatnio bardzo popularnego Snapa, zachęcam do założenia konta na Daily Dose of Beauty, nie tylko w celu promocji swojej działalności ale także, aby poznać pozytywnych ludzi, z którymi dzięki organizowanym spotkaniom w różnych częściach kraju można na żywo porozmawiać, poznać ambasadorki i otrzymać fajne gadżety.

Jak to właściwie wygląda

Rejestracja na portalu jest bardzo prosta. Można to zrobić poprzez konto na Facebooku czy Instagramie, oraz klasycznie poprzez wpisanie swojego adresu e-mail. Otrzymujesz swój własny profil i już możesz dodawać linki do swoich postów. Każdy link kieruje zainteresowanych na Twojego bloga. Pod linkami istnieje możliwość dodawania komentarzy, a także oceny .

roxmummymodel na ddob


Wszystkie posty znajdują się w BlogBooku, skategoryzowane i otagowane, co bardzo ułatwia odnalezienie interesującego cię wpisu. Każdy Profil posiada swojego mikrobloga - rodzaj tablicy, która umożliwia kontakt z innymi użytkownikami, zadawanie pytań, aktualizacje,przekazywanie krótkich informacji, oznaczenie użytkowników. Profile można dodawać do obserwowanych aby być na bieżąco z ulubionymi użytkownikami.

Wejdź po Codzienną Dawkę Piękna

 Zachęcam do założenia profilu już dzisiaj, rozpoczęcia swojej przygody i dodania do społeczności także swojej dawki piękna. 
A jak już to zrobicie koniecznie dajcie mi znać! 
Do zobaczenia na Daily Dose of Beauty !!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz