WITAJ!

WITAJ!

wtorek, 16 lutego 2016

Druga Szansa - o co tyle krzyku?

o co tyle krzyku

 

Od ponad miesiąca wszelkie media rozpisują się na temat nowego serialu TVN pt."Druga Szansa". Spekulacje dotyczące nawiązań do prawdziwych wydarzeń oraz show-biznesowej rzeczywistości wypełniają serwisy plotkarskie. Od oficjalnej premiery serialu zachwytów nie żałują także osoby publiczne. Na świeczniku znajduje się rzecz jasna, twarz serialu Małgorzata Kożuchowska, gdyż ponoć rola została napisana specjalnie dla niej.


Wczoraj odbyła się telewizyjna premiera pierwszego odcinka "Drugiej Szansy" i wreszcie my szaraczki, mogliśmy zobaczyć, o co tyle krzyku?

POKAZ PREMIEROWY


Spore kontrowersje wzbudził pokaz premierowy serialu, który odbył się 10 lutego w kinie. Nie zabrakło czerwonego dywanu, wywiadów z gwiazdami i oczywiście "ścianki" pełnej różnorodnych kreacji. Najwięcej uwagi poświęcono oczywiście Małgorzacie Kożuchowskiej, która moim zdaniem zaliczyła modową wpadkę.

Foto: AKPA

Foto: AKPA
Aktorka wystroiła się w kreację z najnowszej kolekcji Lidii Kality, zapewne w ramach promocji czy też współpracy z Projektantką, jednak moim zdaniem, ani figura, ani wiek aktorki nie pasowały do kusej sukienki, z odkrytymi plecami i ramieniem. Szczupła Pani Małgorzata wygląda klocowato, nie pomaga też coś czym wysmarowała ciało. W zależności od oświetlenia, nogi aktorki błyszczą co dodatkowo niekorzystnie wpływa na jej wygląd.

Dobrze zaprezentowały się za to Magdalena Boczarska i Tamara Arciuch, które postawiły na klasyczną, luźną elegancję, dzięki czemu na pierwszy plan wysunęła się uroda obu aktorek.

Foto: AKPA

Foto: AKPA

SERIAL


Wyemitowany 15 lutego, pierwszy odcinek, w zasadzie zbytnio nie zaskoczył widza, który miał styczność z reklamami i notatkami prasowymi. Główna postać serialu jest agentką gwiazd, która na progu czterdziestki ma świętować swój ogromny sukces w branży, jednak zostaje wmanewrowana w handel narkotykami, w wyniku czego traci wszystko.

Faktycznie akcja serialu toczy się gładko ( może trochę przeszkadza ilość reklam) i widz nie traci zainteresowania. Stopniowo pojawiają się nowe postaci. Pojawienie się Karoliny Korwin-Piotrowskiej, w roli jej samej, sugeruje, że w kolejnych odcinkach możemy spodziewać się podobnych niespodzianek. Wszystko rzecz jasna dzieje się w Warszawie w samym sercu luksusowej rzeczywistości branży show-biznesowej. I chociaż jak zauważono w programie "Na językach", życie naszych rodzimych gwiazd nie jest usłane różami, bo garderoby na planie są w busach, a żywność w styropianowych pojemnikach ( tzw. laptopy ), to jednak mieszkanko głównej bohaterki, odzież z kolekcji Balmain oraz epizod z wodą, której nazwy nawet nie potrafię powtórzyć, to jednak pozostaje wrażenie, że jest to świat bardzo odległy "zwykłym śmiertelnikom".

PODSUMOWANIE


Podsumowując, serial jest dość ciekawy i zapewne obejrzę kolejny odcinek. Na player.pl dostępne są już prapremiery odcinka 2 i 3. Nie jestem jednak pewna, czy nie pojawi się efekt "wiele hałasu o nic", tak jak było w przypadku serialu "Skazane" telewizji Polsat, który miał bardzo interesujące reklamówki, z niecierpliwością na niego czekałam, a okazał się zwykłym gniotem, w którym jedynym pozytywnym elementem było dobre aktorstwo Olgi Bołądź.

Zachęcam do zobaczenia pierwszego odcinka i podzielenia się swoim zdaniem.




Źródła:
http://player.pl/seriale-online/druga-szansa-odcinki,4304/
http://film.onet.pl/druga-szansa-gwiazdy-na-premierze-nowego-serialu-tvn-u
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz