WITAJ!

WITAJ!

czwartek, 11 lutego 2016

Ekspresowa stylizacja na niespodziewaną randkę!

ubierz sie na randke

No i stało się.... zrobił Ci niespodziankę. Siedzisz sobie sama w skarpetach i szlafroku, a Tu nagle On...wparowuje i krzyczy od progu: Szykuj się, zabieram Cię na randkę, masz 10 minut! ... Gorąco Ci się robi, bo Ty przecież nie masz co na siebie włożyć!!! Stop! Tym razem bez paniki - podrzucam ekspresową stylizację randkową. Zaskocz go i bądź gotowa w 10 minut!

 

Wiem, wiem, brzmi nierealnie, ale faktycznie czasem zdarza się, że Ukochany zrobi jakiś niespodziewany gest. Zwykle nie wpadnie jednak na to, że jego kobieta będzie potrzebowała, trochę czasu na przystosowanie do tej zaskakującej sytuacji. Być może także, że ogłaszając, że macie 10 minut na przygotowanie, tak naprawdę, zakłada, że obejrzy jeszcze meczyk w telewizji i wypije piwko albo dwa.

tik tak
 Nie tym razem... przedstawiam stylizację jednoelementową, którą można sobie dowolnie dostosować do warunków transportowych i pogodowych. Bohaterem tego postu jest świetna tunika od Mohito.

A zatem...

STYLIZACJA RANDKOWA - OPCJA "TOO SEXY"

 

ubranie na randkę
TOO SEXY TO WALK

Tunika od Mohito i sandałki DeeZee, wersja zakłada randkę z pełną obsługą ;) czyli żadnego dreptania po chłodzie czy kocich łbach, ewentualnie można nas nosić.

STYLIZACJA RANDKOWA - OPCJA "I CAN WALK"

 

Yes! I Can!

Ta wersja umożliwia nam samodzielne przemieszczanie się nawet w śnieżnych zaspach i nie ma zagrożenia odmrożeń stóp czy ataku reumatyzmu, przy jednoczesnym zachowaniu ponętnego wyglądu.


STYLIZACJA RANDKOWA - OPCJA "READY FOR EVERYTHING"

 

ubierz się ciepło
GOTOWA NA WSZYSTKO

Dodając do stylizacji ciepły, oversizowy sweter, nadal pozostaniesz seksowna, a do tego, propozycja romantycznego spaceru, nie wprawi Cię w przerażenie. Luźny krój, kieszenie i przyjemna wełenka pozwolą na dłuższe marsze i zwiększą efekt tajemnicy, wszak faceci to odkrywcy ;)

Jeśli jednak masz troszkę więcej czasu, a żadna z powyższych propozycji nie przypadła Ci do gustu, zapraszam do spojrzenia, na wcześniejsze wpisy modowe:


Jak byście się nie ubrały, życzę Wam wspaniałego wieczoru


1 komentarz: